Кабмін затвердив перелік доріг, які відремонтують в Харківській області у 2021 році – нардеп

Фото: kh.ukravtodor.gov.ua

Згідно кошторису, затвердженому на засіданні Кабінету міністрів 17 лютого, на ремонт і будівництво доріг в Україні в 2021 році буде виділено 31,030 млрд грн. Харківська область на ці цілі отримає 755, 56 млн грн.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення народного депутата Олексія Гончаренко в Telegram.

Згідно з повідомленням, в 2021 році в Харківській області планують побудувати транспортну розв’язку на км 462 + 000 автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський та провести капітальний і поточний ремонт доріг, шляхопроводів та мостів.

Зокрема, заплановано капітальний ремонт деяких ділянок на трасах:

М-03 Київ-Харків-Довжанський;

М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта;

М-20 Харків-Щербаківка.

Також передбачено капремонт шляхопроводів, розташованих на київській (М-03 км 533-506) і сімферопольської трасах (0 + 518 М-18).

У список об’єктів, на яких заплановано реконструкцію, увійшли: міст на 46 км траси Харків – Вовчанськ – Чугунівка; шляхопровід на 11 км дороги Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта різні ділянки траси М-03 Київ – Харків – Довжанський.

Поточний ремонт запланований на автодорогах Харків – Охтирка, Київ – Харків – Довжанський, Чугуїв – Мілове, під’їзд до міжнародного аеропорту “Харків”, Харків – Вовчанськ – Чугунівка, Харків – Золочів – КПП “Олександрівка”, Ізюм – Барвінкове, Золочів – Максимівка, Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук, Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка, Гусарівка – Грушеваха, Мерефа – Зміїв, Мерефа – Лозова – Павлоград та ін.

Як повідомляв Харків Times, в 2020 році в Харківській області було відремонтовано 268,6 км доріг.

У Харківській області розпочато роботу по відновленню 15 штучних споруд (мостів і шляхопроводів). На дев’яти з них відновлювальні роботи планують завершити в 2021 році.