Індустріальний район оголосив конкурс на емблему

Фото: Харків Times

З нагоди свого 85-річчя Індустріальний район Харкова вирішив зайнятися ребрендингом і водночас осмислити прожиті роки. Оголошено конкурс на кращу емблему та марафон, присвячений історії району.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

Конкурс на кращу емблему Індустріального району, присвячений 85-річчю з моменту його заснування, проводитиметься з 10 лютого по 1 березня.
Як відзначили в районній адміністрації, 8 лютого виповнюється 85 років з дня заснування Індустріального району Харкова. В районі живуть і працюють понад 150 тис. харків’ян, район зростає та розвивається.

Для святкування знаменної дати в райадміністрації підготували низку заходів, в тому числі конкурс на кращу емблему.

Мета конкурсу, кажуть в райадміністрації, розвиток аматорського мистецтва мешканців району, залучення їх до активної участі в житті району, а також сприяння позитивним змінам у соціальній сфері.

До конкурсу приймаються художні або комп’ютерно-графічні роботи, виконані в будь-якій техніці. Емблема має відображати життя та становлення Індустріального району, його пам’яток тощо.

Стати учасниками конкурсу мають змогу мешканці району різного віку. Для цього на електронну адресу [email protected] потрібно відправити зображення емблеми (в форматі jpeg, png) і заявку на участь, в якій слід вказати П.І.Б. виконавця (або групи виконавців), контактний телефон, вік, місце роботи і навчання, а також роз’яснити, що означають символічні зображення, колір, форма та розмір емблеми. З деталями оформлення заявки можна ознайомитися тут.

В адміністрації також зазначили, що матеріали учасників конкурсу будуть використані в рамках святкування 85-річчя Індустріального району. Учасників та переможців нагородять цінними призами на святковому концерті, який відбудеться у серпні.

Крім того, протягом наступних шести місяців на сторінці адміністрації району в Facebook проводитиметься марафон «Індустріальному — 85! Від минулого до сьогодення», в рамках якого публікуватимуться цікаві матеріали, присвячені життю та історії району, а також анонсуватимуть проведення святкових заходів, зустрічей та конкурсів.