Харківські борці-юніори завоювали сім нагород

На міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів пам’яті Євгена Трухіна, який пройшов в Запоріжжі в минулі вихідні, харків’яни завоювали три золоті, одну срібну та три бронзові медалі.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

Участь в Міжнародному турнірі взяли спортсмени 2001–2002 років народження з України та Польщі.

Михайло Вишнивецький переміг у ваговій категорії до 130 кг, вигравши у фіналі у суперника з Польщі.

Ілля Борисов здобув золоту медаль у ваговій категорії до 82 кг, також перемігши у фіналі поляка.

У фіналі вагової категорії до 63 кг відбулося харківське дербі між Данилом і Микитою Хохлачовими. Переможцем став Данило Хохлачев.

Бронзовими призерами турніру стали: Марад Заідзе (вагова категорія — до 67 кг), Руслан Абдієв (вагова категорія — до 77 кг) і Емін Ісаєв (вагова категорія — до 82кг).

Як повідомляв Харків Times, у ваговій категорії до 82 кг харківський борець греко-римського стилю Ярослав Фільчаков посів третє місце у змаганнях в Загребі.