Харківські легкоатлети завоювали три “золота” на командному чемпіонаті України

Харківські легкоатлети завоювали 10 нагород, в тому числі три золоті на командному чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні, який відбувся 30 і 31 січня в Сумах.

Про це ХарківTimes повідомили в прес-службі обладміністрації.

Участь у змаганнях взяли атлети з 25 регіонів країни. Харківщину представляли 39 спортсменів, які здобули 3 золоті, 6 срібних та 1 бронзову медаль.

Чемпіонами України стали:

– Оксана Мартинова – стрибки у довжину (6.34м);

– Ірина Піменова – потрійний стрибок (12.90м);

– Тетяна Білик – п’ятиборство (3917 очок).

Срібні медалі здобули:

– Єва Подгородецька – біг на 60м (7.60 сек.);

– Ганна Міщенко – біг на 1500м (4:34.94);

– Лілія Клінцова – стрибки у висоту (1.83м);

– Марина Килипко – стрибки з жердиною (4.31 м);

– Артем Левченко – штовхання ядра (17.82 м);

– Ганна Хопяк – штовхання ядра (13.90 м).

Бронзовою призеркою в стрибках у довжину з результатом 6.18м стала Ірина Нерубальщук.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за командою Донецької області, а перше посіла збірна Києва.

Як повідомляв ХарківTimes, харків’янин Ярослав Ісаченков завоював срібну медаль чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) в приміщенні. Турнір відбувся в Стамбулі (Туреччина)