Підрядник піде під суд за махінації на ремонті даху навчального закладу

У Харківській області за махінації під час ремонту даху навчального закладу піде під суд директор фірми-підрядника.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі прокуратури області.

За даними слідства, у вересні 2018 року відділ освіти однієї з районних адміністрацій уклав договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю. Останнє, згідно з цією угодою, зобов’язувалося виконати капітальний ремонт покрівлі навчального закладу.

“Директор ТОВ, знаючи, що обсяг фактично виконаних робіт не відповідає умовам укладених договорів, склав і видав завідомо неправдиві офіційні документи. В актах приймання він завищив обсяги виконаних робіт”, – розповіли в прокуратурі.

Чиновниця РДА підписала акт виконаних робіт, на підставі чого на рахунок фірми були перераховані гроші. Сума завданих в результаті махінацій збитку склала понад 100 тисяч гривень.

Чугуївська місцева прокуратура затвердила і направила до суду обвинувальний акт стосовно директора ТОВ за фактом заволодіння чужим майном та службового підроблення (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Санкції статей передбачають покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як повідомляв Харків Times, чиновницю Зміївської районної адміністрації судитимуть за службову недбалість. При ремонті даху дитсадка вона підписала акт приймання робіт, вартість яких була завищена більш ніж на 100 тис. Грн.