Харків’янин піде під суд за організацію роботи нічного клубу під час карантину

Фото: khar.gp.gov.ua

Харківська місцева прокуратура №4 затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який організував роботу нічного клубу під час карантину (ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу).

Про цеХарків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Як розповів керівник місцевої прокуратури Володимир Купріянов, досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік, не будучи зареєстрованим як фізична особа-підприємець, уклав договір оренди нежитлового приміщення, розташованого по Московському проспекту в Харкові, щоб здійснювати підприємницьку діяльність. У цьому приміщенні чоловік організував роботу розважального закладу.

“Незважаючи на карантинні обмеження та вимоги, встановлені Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, клуб працював після 22:00 у період, коли це було заборонено”, – йдеться у повідомленні.

4 грудня 2020 року в приміщенні закладу проведено обшук, в ході якого вилучено документи, алкоголь, світлове обладнання, музичне обладнання, комп’ютери та інше. Досудове розслідування проводили слідчі Харківського районного управління поліції №2.

Санкція статті передбачає покарання у виглядi штрафу від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Як повідомляв Харків Times, увечорі 4 грудня до клубу “Малина” по Московському проспекту, 47, завітали співробітники поліції та “обломали” вечірку, яка там була у розпалі, незважаючи на карантин.