Тепер під’їзди у Харкові ремонтуватимуть комплексно

Иллюстративное фото: kommersant.ru

Харківська міськрада змінила підхід до ремонту в під’їздах житлових будинків. Тепер у комплекс ремонту буде входити й обов’язкова заміна старих вікон на склопакети.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міськради.

У поточному році за новою концепцією та за бюджетні кошти проведуть ремонти більше, ніж у тисячі під’їздів міста. Ремонтні роботи вже почалися.

За словами секретаря міськради Ігоря Терехова, вже проведена повна ревізія всіх міських під’їздів. До робіт міська влада планує залучати й позабюджетні гроші.

«Підхід тепер у нас буде іншим: ми ремонтуємо вхідну групу, тобто сходинки, козирок, вхідні двері, далі – сходові марші, огорожу, фарбування стін. І моя вимога – міняти старі дерев’яні вікна на сучасні металопластикові енергозбережувальні пакети», – зазначив Терехов.

Як повідомляв Харків Times, згідно зі звітом про діяльність виконавчих органів, представленим тодішнім мером міста Геннадієм Кернесом на 33-й сесії Харківської міської ради VII скликання, у 2019 році було виконано капітальний ремонт покрівель у 224 житлових будинках, поточний ремонт покрівель – в 682 будинках, ще у близько 200 будинках проведено ремонт під’їздів, відновлено фасади 80 житлових будинків.