Співробітник Коломацького лісництва піде під суд

Майстер лісу Коломацького лісництва ДП «Жовтневе лісове господарство» постане перед судом. Його звинувачують у службовій недбалості, через яку держава недорахувалася 115 дерев і майже 1,8 млн гривень.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі прокуратури області.

Обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно майстра лісу Коломацького лісництва ДП «Жовтневе лісове господарство» за фактом службової недбалості, що призвела до тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367 КК).

За даними слідства, згаданий майстер, будучи посадовою особою, несумлінно поставився до своїх службових обов’язків і не забезпечив належне зберігання ввіреного йому майна державного підприємства. Внаслідок цього на території вказаного лісництва невстановлені особи вирубали 115 сироростучих дерев.

Сума завданих збитків становить майже 1,8 млн грн.

Досудове розслідування здійснювало Територіальне управління ГБР, розташоване в м. Полтаві, оперативний супровід – Управління СБУ в Харківській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Як повідомляв Харків Times, 27 грудня 2020 року в Харкові під час отримання хабара оперативники затримали лісничого Мерчанського лісництва держпідприємства «Жовтневе лісове господарство».