Сьогодні з кранів харків’ян потекла освячена вода

Фото: city.kharkov.ua

Сьогодні, 19 січня, обряди освячення води відбулися на водозаборах комплексів водопідготовки «Донець» і «Дніпро» комунального підприємства «Харківводоканал».

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Зокрема, на комплексі «Донець» церемонію освячення води провів настоятель храму Володимирської ікони Божої Матері протоієрей Петро. Він розповів, що вода освячується особливим чином лише один раз на рік.

«Вода, освячена на Водохреще, є святою та чистою до наступного року. Хрещення – це духовний обряд, завдяки якому через освячення води ми загартовуємо тіло й душу, очищаючи себе та свої думки, налаштовуючись на краще життя», – сказав протоієрей Петро.

Як повідомив директор комплексу «Донець» Ігор Злидень, проведення обрядів освячення питної води на водозаборах комплексів водопідготовки вже стало традицією.

Також церемонія освячення води сьогодні відбулася на водозаборі першого підйому Краснопавлівського водосховища Комплексу водопідготовки «Дніпро».

Довідка. Комплекси водопідготовки «Донець» і «Дніпро» займаються очищенням і подачею води, якою забезпечуються житлові будинки Харкова. КВ «Донець» здійснює забір води з річки Сіверський Донець, відстань до міста – 40 км. КВ «Дніпро» бере воду з Краснопавлівського водосховища, відстань до Харкова – 140 км.

Як повідомляв Харків Times, 19 січня, в день Хрещення Господнього, священнослужителі освятили воду в 7 харківських джерелах.