У ХНУ стартував онлайн-марафон для абітурієнтів

Фото: ХНУ ім.Каразіна/youtube.com

У Харківському національному університеті імені Каразіна сьогодні, 16 січня, стартував онлайн-марафон для абітурієнтів «Відкрий для себе Каразінський», який триватиме до 7 лютого.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі університету.

«Протягом чотирьох тижнів, на вікендах, буде презентовано діяльність університету (16 січня), зокрема можливості для всебічного розвитку та проведення дозвілля, а також факультетів, навчально-наукових інститутів (17, 23–24, 30–31 січня, 6–7 лютого за графіком)», – йдеться у повідомленні.

Зареєструвавшись на сайті, учасники заходу отримають всю необхідну інформацію, щодо освітніх програм підготовки та особливостей вступної кампанії 2021 року. А необхідний для цього лише смартфон або будь-який інший гаджет.

Пряма трансляція доступна в Youtube, Facebook, Instagram.

Як повідомляв Харків Times, шість українських вузів, серед яких – два харківських, увійшли до рейтингу кращих університетів світу за версією QS World University Rankings 2020. Найвище місце в списку серед українських навчальних закладів займає Харківський національний університет імені Каразіна, він на 491 місці.