П’ять туристичних локацій Харкова визнані безпечними в умовах пандемії COVID-19

Фото: city.kharkov.ua

П’ять харківських підприємств туристичної галузі стали переможцями всеукраїнського конкурсу «SafeTravels Contest 2020». Тепер ці підприємства зможуть використовувати спеціально розроблений знак «SafeTravels», за допомогою якого туристи ідентифікують безпечні локації, пам’ятки і компанії по всьому світу як відповідають світовим протоколам охорони здоров’я та гігієни.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Харківські підприємства туристичної галузі стали переможцями в наступних категоріях: готелі та місця розміщення – «Hotel & SPA NEMO with dolphins», ТОВ «Харків Палас»; туристичні атракції – Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького, арт-завод «Механіка. Інша Земля»; аеропорти – Міжнародний аеропорт «Харків».

Наявність спеціального знака «SafeTravels» у цих об’єктів свідчить про те, що вони адаптовані і готові працювати під час пандемії COVID-19, а харків’яни і гості міста Харкова можуть почуватися там у безпеці.

Довідка. Конкурс «SafeTravels Contest 2020» був ініційований Національною туристичною організацією України з метою сприяння реалізації Глобальної ініціативи Всесвітньої ради з подорожей і туризму «SafeTravels» і зменшення негативних наслідків поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму країни.