У Харківській області в акціях протесту проти зростання тарифів взяли участь понад 1 тис. людей – поліція

Фото: hk.npu.gov.ua

В акціях протесту проти зростання тарифів, що пройшли 10 січня у Харківській області, взяли участь понад 1 тис. людей.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Заходи проти зростання тарифів пройшли 10 січня у Харкові та Балаклійському, Харківському, Зміївському, Вовчанському, Нововодолазькому, Чугуївському, Дергачівському, Лозівському, Богодухівському, Ізюмському, Золочівському, Валківському і Барвінківському районах.

Так, близько 50 мешканців Балаклеї перекрили рух транспорту на пішохідному переході в районі перехрестя вулиць Центральної та Соборної.

У місті Люботин на площі Соборній майже 150 учасників акції підписали петицію проти підвищення тарифів. Також 15 місцевих мешканців майже пів години перекривали рух транспорту по пішохідному переходу на трасі “Київ – Харків – Довжанський”.

У Зміївському райони акції протесту пройшли у місті Зміїв, селищі Слобожанське та селах Таранівка і Лиман.

Біля Вовчанської державної районної адміністрації в мітингу проти підвищення цін на комунальні послуги взяли участь понад 70 громадян. Близько 40 хвилин рух транспорту по вулиці Соборній був обмежений.

Також акції протесту біля райдержадміністрацій пройшли у Новій Водолазі, Чугуєві, Дергачах, Лозовій, Богодухові, Ізюмі, Золочеві, на майданчику перед ЦНАП у Мерефі, на центральній площі у Валках, перед міською радою у місті Барвінкове, а також біля Харківської міської ради.

Охорону публічного порядку здійснювали понад 220 поліцейських. Грубих порушень публічного порядку під час акцій протесту не було. Інформація про події зареєстрована в Єдиному обліку територіальних підрозділів поліції.

Як повідомляв Харків Times, 10 січня у Високому під Харковом люди перекрили дорогу М-18 (Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта) біля КПП поліції, вони вимагають знизити комунальні тарифи.

У Харківській області пройшли акції протесту проти підвищення тарифів на газ і комунальні послуги. Люди вийшли протестувати, зокрема, в Чугуєві, Новій Водолазі, Люботині, Балаклії.

7 січня через підвищення тарифів на електрику та постачання газу протестуючі на годину перекривали трасу Київ – Харків – Довжанський.