5 січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО

Фото: m.sputnik.by

В Україні сьогодні, 5 січня, почалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Триватиме вона до 19 січня 2021 року включно. Тестування заплановано на 10 квітня.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Міністерства освіти і науки України.

Харківські абітурієнти зможуть зареєструватися на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація проходитиме за наступним алгоритмом: спочатку учасник заповнює н6а сайті реєстраційну форму, потім заходить в особистий кабінет учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими при реєстрації. Після цього слід роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, через 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

За інформацією прес-служби ХОДА, вартість пробного ЗНО в Харківській області становить 195 грн.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання можна здати по одному з таких предметів:

Українська мова;

українська мова та література;

історія України;

математика;

біологія;

географія;

фізика;

хімія;

іноземні мови: англійська, іспанська, німецька та французька.

«У 2021 році кожен учасник зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів з цього переліку й пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде як ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, так і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших предметів з переліку», – повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Результати пробного ЗНО – 2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.

Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки державної підсумкової атестації і не будуть використані для участі в конкурсному відборі при вступі до установи вищої освіти.