У Харківській області виявили фінансові порушення майже на мільярд гривень

Фото: journalist.today

У період з січня по листопад 2020 року аудитори Харківської області за результатами проведених ревізій встановили фінансові порушення на загальну суму майже 958 млн гривень.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Держаудітслужбі.

Також за результатами ревізій було забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 244 млн грн.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 147 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – сім чоловік. З займаної посади звільнено одного посадовця.

За допущені порушення бюджетного законодавства до об’єктів контролю було застосовано 43 фінансових санкцій. Крім цього з метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів ініційовано пред’явлення 23 цивільних позовів.

На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 29 ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного контролю правоохоронними органами розпочато сім досудових розслідувань, вручені шість письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального злочину. Матеріали 17 ревізій і 1 аудиторського дослідження долучені до відкритих кримінальних проваджень.

Як повідомляв Харків Times, аудитори знайшли на Панютинському вагоноремонтному заводі фінансові порушення на 42,3 млн гривень