Поле для міні-футболу переоцінили на 300 тисяч гривень

Nahaufnahme von einem schwarz-weißen Fußball, das ins Netz trifft

У Зачепилівці директора приватного підприємства підозрюють у незаконному привласненні 300 тисяч гривень з місцевого бюджету. Він завищив вартість будівельних робіт при облаштуванні майданчика для міні-футболу.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі прокуратури області.

Під процесуальним керівництвом Первомайської місцевої прокуратури повідомлено про підозру директору ТОВ за фактами внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 366 КК) і незаконного заволодіння чужим майном у великих розмірах, вчиненого шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК).

Як розповів керівник місцевої прокуратури Сергій Сотник, досудове розслідування встановило, що в грудні 2018 Зачепилівська селищна рада уклала договір підряду з товариством з обмеженою відповідальністю. Згідно з угодою, згадане ТОВ зобов’язалося побудувати майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу.

Директор цієї будівельної фірми, знаючи, що обсяг фактично виконаних робіт не відповідає умовам укладеного договору, склав і видав завідомо неправдиві офіційні документи. В актах приймання він завищив обсяги робіт і таким чином заволодів бюджетними коштами на суму майже 300 тис. грн.

Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Як повідомляв Харків Times, директора приватного підприємства, що спеціалізується на покрівельних роботах, підозрюють у привласненні 800 тисяч гривень Держрезерву.