До Харкова доставили тіло Кернеса (відео)

Фото: типичное ХТЗ / Telegram

У понеділок, 20 грудня, приблизно о 19.25 в аеропорту Харкова приземлився літак, в якому доставили тіло померлого в берлінській клініці “Шаріте” міського голови Геннадія Кернеса.

Про це повідомляє кореспондент Харків Times з місця подій.

Згідно даних системи Flightradar24, що відстежує рух повітряних суден, тіло привезли чартерним бортом компанії “Air X Charter”. Літак зустрічали політичні соратники, друзі Кернеса, представники органів місцевої влади, а також журналісти. Аеропорт Харкова перебував під посиленою охороною поліції, всередину будівлі пускали тільки родичів і знайомих покійного мера.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов коротко поспілкувався з журналістами, які приїхали зустріти борт з тілом мера.

“Думаєте я щось нове можу сказати? На жаль, нічого нового я не можу сказати. Тільки що приземлився літак з Геннадієм Адольфовичем, з сім’єю Геннадія Адольфовича. Все інше буде за планом. Похорон і ті процедури, які ми намічаємо, вони відбудуться післязавтра. Буде і відспівування в Благовіщенському соборі, і прощання з Геннадієм Адольфовичем в оперному театрі, і поховання на кладовищі №2 “, – сказав Ігор Терехов.

Після приземлення в аеропорту Харкова тіло померлого мера доставлять до міської лікарні № 17.

Як повідомляв Харків Times, харківський міський голова Геннадій Кернес помер у ніч з 16 на 17 грудня в німецькій клініці «Шаріте».

Попрощатися з Кернесом всі бажаючі зможуть в будівлі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенко в середу, 23 грудня, з 9:00 до 13:00.

У день поховання Кернеса, 23 грудня, оголошене днем ​​жалоби у Харкові.