У метро Харкова ще на п’яти станціях можна оплатити проїзд банківською картою

Фото: city.kharkov.ua

У п’ятницю, 18 грудня почнуть працювати турнікети для безконтактної оплати проїзду на станціях Харківського метрополітену «Історичний музей», «Площа Конституції», «Спортивна», «Наукова» і «Університет».

Про це Харків Timesповідомили в прес-службі міськради.

Апарати для оплати проїзду банківською картою будуть встановлені у вестибюлі №1 на станціях метро «Історичний музей», «Майдан Конституції» та «Наукова», а також у вестибюлі №2 на станціях «Університет» і «Спортивна».

Система оплати проїзду в Харківському метрополітені банківськими картами почала працювати у вересні. За цей час турнікети для безконтактної оплати проїзду встановлено у вестибюлях на 26 станціях метро «Держпром», «Метробудівників», «Архітектора Бекетова», «23 Серпня», «Ботанічний сад», «Університет», «Спортивна», «Завод імені Малишева», «Захисників України», «Академіка Барабашова», «Проспект Гагаріна», «Пушкінська», «Олексіївська», «Перемога», «Індустріальна», «Палац спорту», «Холодна Гора», «Південний вокзал», «Центральний ринок», «Імені О. С. Масельського», «Армійська», «Тракторний завод», «Героїв Праці», «Студентська» та «Академіка Павлова».

Оплата проїзду банківськими картами впроваджена в рамках розширення системи «E-ticket». Проєкт реалізується Харківською міською радою спільно з компанією «VISA», компанією-інвестором «Платіжний центр» та АТ «Ощадбанк», який обслуговує банківські транзакції. При цьому кошти з міського бюджету не виділялися.

Як повідомляв Харків Times, з початку грудня на шести станціях Харківського метрополітену почали працювати турнікети для безконтактної оплати проїзду. З 2 грудня апарати запрацювали на станціях метро «Олексіївська», «Перемога» і «Ботанічний сад».

З 4 грудня – на станціях метро «Індустріальна», «Палац спорту» та «Завод імені Малишева».

З 9 грудня – на станціях метро «Холодна гора», «Південний вокзал» і «Центральний ринок».

З 11 грудня – на станціях метро «Імені А. С. Масельського», «Армійській» і «Тракторному заводі».

З 16 грудня – на станціях «Героїв Праці», «Студентська», «Академіка Павлова» і «Академіка Барабашова».