Харків’янка стала чемпіонкою Європи з тхеквондо

Харків’янка Дар’я Костеневич завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо серед кадетів, який проходив з 11 по 13 грудня в Боснії і Герцеговині.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

У змаганнях взяли участь 180 спортсменів з 29 країн.

У фіналі вагової категорії до 51 кг юна харків’янка перемогла суперницю з Хмельницької області Марію Романенко. Крім того, срібною призеркою у вазі до 41 кг стала ще одна харківська спортсменка — Софія Плахтій.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла друге загальнокомандне місце, завоювавши три золоті, п’ять срібних і шість бронзових нагород.

Як повідомляв Харків Times, спортсмен харківського «Динамо» Владислав Грико в складі збірної України переміг у командному багатоборстві на 34-му чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який з 6 до 13 грудня 2020 року проходив у Туреччині.