У метро Харкова ще на чотирьох станціях можна оплатити проїзд банківською картою

Фото: www.city.kharkov.ua

У середу, 16 грудня почнуть працювати турнікети для безконтактної оплати проїзду на станціях харківського метро «Героїв Праці», «Студентська», «Академіка Павлова» і «Академіка Барабашова».

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Апарати для оплати проїзду банківською картою будуть встановлені у вестибюлях №1 і 2 на ст. м. «Героїв Праці», у вестибюлях №1 на ст. м. «Студентська» і ст. м. «Академіка Павлова», а також у вестибюлі №2 на ст. м. «Академіка Барабашова».

Система оплати проїзду в Харківському метрополітені банківськими картами почала працювати у вересні. За цей час турнікети для безконтактної оплати проїзду вже встановлені на 22 станціях метро «Держпром», «Метробудівників», «Архітектора Бекетова», «23 Серпня», «Ботанічний сад», «Університет», «Імені О. С. Масельського», «Армійська», «Тракторний завод», «Спортивна», «Завод імені Малишева», «Захисників України», «Академіка Барабашова», «Проспект Гагаріна», «Пушкінська», «Олексіївська», «Перемога», «Індустріальна», «Палац спорту», «Холодна Гора», «Південний вокзал» і «Центральний ринок».

Оплата проїзду банківськими картами впроваджена в рамках розширення системи «E-ticket». Проєкт реалізується Харківською міською радою спільно з компанією «VISA», компанією-інвестором «Платіжний центр» і АТ «Ощадбанк», який обслуговує банківські транзакції. При цьому кошти з міського бюджету не виділялися.

Як повідомляв Харків Times, з початку грудня на шести станціях Харківського метрополітену почали працювати турнікети для безконтактної оплати проїзду. З 2 грудня апарати запрацювали на станціях метро «Олексіївська», «Перемога» і «Ботанічний сад».

З 4 грудня – на станціях метро «Індустріальна», «Палац спорту» та «Завод імені Малишева».

З 9 грудня – на станціях метро «Холодна гора», «Південний вокзал» і «Центральний ринок».

З 11 грудня – на станціях метро «Імені А. С. Масельського», «Армійській» і «Тракторному заводі».