У Харкові через негоду не працюють чотири тролейбусні маршрути

Фото: pravda.com.ua

У Харкові в ніч з 14 на 15 грудня 60 транспортників працювали над очищенням контактної мережі. Але через крижаний дощ, який йшов в різних частинах міста всю ніч чотири тролейбусні маршрути так і не вдалося запустити.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення директора Департаменту з питань інформації та зв’язків з громадськістю Юрія Сидоренка у Facebook.

“Не дивлячись на всі зусилля співробітників міськелектротранспорту, через крижаний дощ, який в різних частинах міста йшов всю ніч, ситуація з тролейбусами трохи гірше. Чотири маршрути поки не їдуть – №№6 (Основа), 12, 17 і 18 (Павлово Поле , вул. Рудика). Є складнощі з маршрутом 27 (вул. Холодногірська, вул. Дудінська). “, – повідомив Юрій Сидоренко.

За його інформацією, проезжаемость трамваїв забезпечена повністю.

Юрій Сидоренко звернувся до харків’ян з проханням планувати свої пересування по місту з урахуванням тих труднощів, які доставляє погода.

Також він повідомив, що над очищенням контактної мережі всю ніч працювали 4 вишки, 2 автомобілі з обслуговування підстанцій, автомобіль для буксирування тролейбусів. На обкатці ліній з вечора і до самого ранку брали участь: 16 трамваїв і 17 тролейбусів.

Як повідомляв Харків Times, 14 грудня у Харкові через крижаний дощ зупинився рух на деяких тролейбусних маршрутах. Був ризик, що через негоду зупиниться рух трамваїв.

Несприятливі погодні умови в Харкові і області зберігаються вже четверту добу. За прогнозами синоптиків, 15 грудня, в Харкові також йтиме мокрий сніг та дощ, на дорогах – ожеледиця.