Харківський гімнаст став чемпіоном Європи

Представник харківського «Динамо» Владислав Грико в складі збірної України переміг у командному багатоборстві на 34-му чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який з 6 до 13 грудня 2020 року проходив у Туреччині.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ФСТ “Динамо”.

Україну на турнірі, крім харків’янина Владислава Грико, також представляли Петро Пахнюк, Ігор Радівілов, Євген Юденков, Роман Ващенко.

Українські гімнасти отримали 248.963 балів і перевершили результат господарів чемпіонату збірної Туреччини, на рахунку якої 244.793 балів і друге місце. Бронзовими призерами стали угорці.

У вересні цього року Владислав Грико став чемпіоном України у вправах на спортивній перекладині.

Як повідомляв Харків Times, харківські спортсмени завоювали дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів, що пройшов у столиці Болгарії Софії.