Ще на трьох станціях метро Харкова можна оплатити проїзд банківською картою

Фото: www.city.kharkov.ua

9 грудня на станціях метро «Холодна гора», «Південний вокзал» і «Центральний ринок» Харківського метрополітену почнуть працювати турнікети для безконтактної оплати проїзду.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Апарати для оплати проїзду банківською картою будуть встановлені в вестибюлях №1 і 2 на станціях метро «Холодна гора» і «Центральний ринок», а також у вестибюлі №1 на станції «Південний вокзал».

Система оплати проїзду в Харківському метрополітені банківськими картами почала працювати у вересні цього року. За цей час турнікети для безконтактної оплати проїзду були встановлені на 16 станціях: «Держпром», «Метробудівників», «Архітектора Бекетова», «23 Серпня», «Ботанічний сад», «Університет», «Спортивна», «Завод імені Малишева», «Захисників України», «Академіка Барабашова», «Проспект Гагаріна», «Пушкінська», «Олексіївська», «Перемога», «Індустріальна» та «Палац спорту». Протягом чотирьох місяців планується встановити такі апарати на всіх станціях.

Оплата проїзду банківськими картами впроваджена в рамках розширення системи «E-ticket». Проєкт реалізується Харківською міською радою спільно з компанією «VISA», компанією-інвестором «Платіжний центр» та АТ «Ощадбанк», який обслуговує банківські транзакції. При цьому кошти з міського бюджету не виділялися.

Як повідомляв Харків Times, з початку грудня на шести станціях Харківського метрополітену почали працювати турнікети для безконтактної оплати проїзду. З 2 грудня апарати запрацювали на станціях метро «Олексіївська», «Перемога» і «Ботанічний сад».

З 4 грудня – на станціях метро «Індустріальна», «Палац спорту» та «Завод імені Малишева».