Харків’яни завоювали вісім золотих нагород на чемпіонаті України з плавання

Харківські спортсмени завоювали вісім золотих, сім срібних і одну бронзову медалі на чемпіонаті України з плавання без вікових обмежень, який відбувся з 3 по 6 грудня в м. Дніпро.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Так, Богдан Белеменко переміг у фінальних запливах на 400, 800 і 1500 м.

У запливах на спині двічі була кращою Марина Колесникова: на дистанціях 100 і 200 м вона фінішувала першою, 50 м – другою.

Максим Голубничий виграв дві дисципліни комплексним плаванням – 200 і 400 м.

Найбільше медалей на рахунку Карини Снітко. Харків’янка була першою на дистанції 400 м вільним стилем і другою на дистанціях 100 і 200 м вільним стилем і 50 м батерфляєм.

Валентин Нестеркін став володарем двох срібних медалей на дистанціях 100 м вільним стилем і батерфляєм і однієї бронзової медалі на дистанції 50 м батерфляєм.

Ще один харківський плавець Данило Сторожев виграв «срібло» на дистанції 400 м вільним стилем.

Як повідомляв Харків Times, молодіжна збірна команда Харківської області завоювала сім медалей, в тому числі, три золоті на чемпіонаті України з плавання, який пройшов 13-15 листопада в місті Дніпро.