Поліцію Харківської області очолив Андрій Рубель

Фото: hk.npu.gov.ua

Начальником Головного управління Національної поліції Харківської області призначений полковник поліції Андрій Рубель.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Нового керівника представили особовому складу Державний секретар МВС Олексій Тахтай та голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Тахтай у вступному слові відзначив, що Андрій Рубель – досвідчений офіцер з 16-річним стажем роботи в оперативних підрозділах. Його кандидатуру було погоджено за пропозицією керівництва Національної поліції України.

Представляючи нового начальника ГУНП в Харківській області, голова Національної поліції України Ігор Клименко зазначив, що найголовнішим пріоритетом в роботі поліції є довіра громадян. Відтак керівник поліції регіону має відповідно організувати роботу підлеглих. “Рівень довіри населення області до поліції має бути значно вищим”, – підкреслив Клименко. Він окреслив пріоритетні завдання для харківської поліції на найближчий час, серед яких – боротьба із наркозлочинами, активізація протидії організованій злочинності, здійснення комплексу превентивних заходів для зменшення аварійності на автошляхах міста та області.

Андрій Миколайович Рубель народився у 1982 році на Чернігівщині. У 2004 році закінчив Національну академію внутрішніх справ. Службу в органах внутрішніх справ розпочав з оперуповноваженого відділу карного розшуку Солом’янського районного управління Києва. В період з 2005 по 2020 роки працював на різних посадах у поліції міста Києва та області, в ГУБОЗ МВС України, Департаментах карного розшуку, внутрішньої безпеки, стратегічних розслідувань Національної поліції України, керував роботою поліції Закарпатської області. До нинішнього призначення Рубель працював заступником начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції України.

Прес-служба Харківського національного університету внутрішніх справ повідомила, що генерала поліції 3 рангу Валерія Сокуренка, який до сьогодні очолював Головне управління Національної поліції у Харківської області, знов призначено ректором цього вищу, який він вже очолював у 2015-2019 рр. Дмитра Швеця, який був ректором університету після переходу Сокуренка на посаду начальника ГУ НП, призначено першим проректором університету та нагороджено іменною зброєю.

Як повідомляв Харків Times, 25 квітня 2019 р. особистому складу Національної поліції області представили нового керівника. Цю посаду обійняв Валерій Сокуренко, який раніше працював на посаді ректора Харківського національного університету внутрішніх справ.