У Харкові з 7 грудня пустять тролейбусний маршрут на Жихор

Фото: www.city.kharkov.ua

У Харкові з 7 грудня пустять тролейбусний маршрут, який сполучатиме селище Жихор з проспектом Гагаріна, заявив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Терехов нагадав, що наприкінці минулого тижня до Харкова прибули п’ять тролейбусів з автономним ходом виробництва компанії “Богдан”, які вийдуть на 2-й, 45-й і 46-й маршрути.

“Такі тролейбуси два місяці тому ми вже запустили на Північну Салтівку. Зараз ми запускаємо маршрут, який сполучатиме селище Жихор з проспектом Гагаріна. З понеділка вже почнуться стабільні перевезення пасажирів”, – повідомив перший віце-мер.

Частину маршруту тролейбуси з автономним ходом проходять за допомогою контактної мережі, а частину – на батареях. У тролейбусі передбачені умови для комфортної поїздки людей з обмеженими можливостями: низька підлога, пандус, система нахилу тролейбуса в праву сторону.

Всього за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку для Харкова придбали 49 таких тролейбусів, 10 з них місто вже отримало. За словами Ігоря Терехова, наступна партія з шести тролейбусів повинна прийти до Харкова до кінця січня, і вони відразу ж вийдуть на маршрути міста.