Про жодні перевибори мови йти не може – Терехов

Фото: www.city.kharkov.ua

Вибори, що пройшли, вважаються дійсними, завершеними, і про жодні перевибори мови йти не може, тим більше, що в рішенні судів про це не сказано, заявив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, коментуючи рішення судів про скасування протоколу Харківської міської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів до міської ради.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Терехов повідомив, що законодавчо заборонено перераховувати голоси в дільничних виборчих комісіях після того, як результати були здані в ТВК. При цьому судові органи вже двічі ухвалювали рішення щодо перерахунку, не пояснюючи, яким чином їх потрібно виконати виходячи з норм закону.

“Тому ми звернулися до судових інстанцій, які приймали такі рішення, щоб вони роз’яснили, як виконати рішення суду. Відповідей, на жаль, не отримали”, – повідомив перший віце-мер.

За його словами, деякі політичні сили, які не отримали бажаного результату, хочуть затягнути цей процес.

“Я хочу заспокоїти городян і сказати, що нічого страшного не відбувається, це юридична колізія. Було рішення суду щодо скасування протоколу, було нове засідання, був прийнятий новий протокол, і так може тривати нескінченно. Це не вплине на забезпечення життєдіяльності міста Харкова. Що буде далі, якщо будуть в силі ці рішення судів? Депутатський корпус працює в старому складі і проводить сесії. Виконавчий комітет діє, міська рада діє”, – повідомив Терехов.