Три обраних депутата Харківської облради відмовилися від мандатів

Фото: ХарківTimes

Три депутата Харківської обласної ради, які перемогли на місцевих виборах 25 жовтня, звернулися до Харківської обласної територіальної виборчої комісії із заявами про відмову від депутатського мандата.

Про це Харків Times дізнався з рішень ТВК.

Відповідні заяви подали двоє представників від партії “Блок Світличної “Разом” Геннадій Король і Віктор Коваленко та представник “Європейської солідарності” Ігор Ісаєнко.

Замість вибулого Ісаєнко, згідно з рішенням ТВК, депутатом Харківської облради стане кандидат від “ЄС”, журналіст Сергій Жуков.

Мандат, від якого відмовився Геннадій Король, ТВК передала директору ТОВ “Терра” Ігорю Ясинському. Депутатом Харківської облради Ясинський стає втретє. Він обирався до обласного парламенту в 2010 і в 2015 роках.

Місце Віктора Коваленко в облраді займе Микола Пивовар, фермер з Кегіческого району, директор приватного підприємства “Андріївка”.

Як повідомляв Харків Times, в Україні 25 жовтня відбулися місцеві вибори. У Харківській області проголосували трохи більше 32% виборців.

За результатами підрахунку голосів до Харківської облради пройшли п’ять партій.

Два представника “Європейської солідарності” і один від “Слуги народу”, які перемогли на виборах до Харківської міськради, відмовилися від мандатів.