Шок: поліцейські “накрили” лоток з безакцизними сигаретами у Харкові (фото)

Фото: hk.npu.gov.ua

Поліцейські вилучили 1243 пачки та 113 штук сигарет без пачок в 54-річного чоловіка, який продавав сигарети з лотка без документів біля будинку на Салтівському шосе.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Повідомлення про даний факт надійшло до Немишлянського відділу поліції 16 листопада.

У відношенні чоловіка складений протокол за ч. 3 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Йому загрожує накладення штрафу від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

За спостереженнями кореспондентів та читачів Харків Times, торгівля з постійних точок безакцизними тютюновими виробами процвітає, незважаючи на зміни поліцейського начальства та пропаганду так званих “реформ поліції”. Лотки з такими сигаретами можна легко знайти на харківських ринках (зокрема, на Центральному – на території між обласним управлінням карного розшуку та відділком поліції), біля станцій метро, вокзалів тощо – тобто у місцях скупчення людей, що постійно патрулюються поліцією.