Харків’янка стала чемпіонкою світу з самбо

Харківська спортсменка Анастасія Шевченко стала переможницею чемпіонату світу з самбо, який відбувся з 5 по 8 листопада в сербському місті Нові-Сад .

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської обласної організації ФСТ “Динамо”.

Анастасія Шевченко брала участь в змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 64 кг. У фіналі харків’янка перемогла Віру Горелікову з Білорусі. Серед чоловіків харків’янин Грачик Осипян посів третє місце у ваговій категорії до 52 кг.

Ще три медалі турніру здобули харківські юніори (спортсмени до 20 років). «Срібло» дісталося Максиму Казначєєу, який у фінальному поєдинку у вазі до 48 кг поступився росіянину Ігорю Лукашину. Бронзові нагороди завоювали Роман Труш (вагова категорія до 68 кг) і Денис Смирнов (вагова категорія понад 100 кг).

Всього на даному чемпіонаті українські самбісти завоювали 53 медалі: 9 золотих, 16 срібних і 28 бронзових. У загальнокомандному заліку збірна України посіла другі місця серед жінок, серед юніорів і серед юніорок, серед дівчат і серед юнаків, а також в бойовому розділі серед чоловіків. У спортивному розділі серед чоловіків Українські борці стали четвертими.

Як повідомляв Харків Times, в лютому харківська спортсменка Анастасія Шевченко здобула перемогу на міжнародному турнірі з самбо рівня Кубка світу, який відбувся в Мінську (Білорусь).