У Харківській області розкидають вакцину від сказу

Фото: unian.net

З 3 листопада на території області проходить наземний розподіл пероральної вакцини від сказу. Вона призначена для диких тварин — головних переносників цієї небезпечної недуги. Держспоживслужба переконливо просить громадян не чіпати приманки, а тим більше не переносити їх в інші місця.

Про це Харків Times повідомили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Як йдеться в повідомленні, кампанія з наземного розповсюдження вакцини проходить в тих районах області, де ту саму вакцину не розкидали за допомогою авіації. Імунізувати диких м’ясоїдних тварин почали на території Балаклійського, Барвінківського, Близнюківського, Борівського, Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Дергачівського, Ізюмського, Куп’янського, Лозівського, Печенізького, Харківського, Чугуївського та Шевченківського районів.
Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з запахом м’ясо-кісткового борошна. Всередині — желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Вакцина безпечна для людей і тварин.

Однак Держпродспоживслужба звертається до жителів області з проханням: при виявленні приманок не брати їх руками та не переносити в інші місця.

Як повідомляв Харків Times, у вересні 2020 року на території Харківської області проводилася повітряна кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.