У рятувальну службу області прийшов прогрес (фото)

Фото: kh.dsns.gov.ua

Сьогодні, 4 листопада, три районних підрозділи ГУ ДСНС України в Харківській області отримали в своє розпорядження сучасні аварійно-рятувальні автомобілі.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ДСНС області.

Як йдеться в повідомленні, свої автопарки поповнили підрозділи Богодухівського, Куп’янського та Чугуївського районів області.

В їх оперативне розпорядження передані аварійно-рятувальні машини легкого типу (САРМ-Л) на базі Ford Ranger, закуплені в рамках Держпрограми підвищення безпеки дорожнього руху.

Кожен автомобіль оснащений гідравлічним, електричним, пневматичним спецобладнанням, а також носилками, освітлювальними приладами та пристроями для стабілізації аварійних об’єктів.

На таких авто рятувальники матимуть змогу максимально швидко дістатися до місць ДТП і набагато ефективніше надавати допомогу постраждалим.

Техніка вже стала до бойового чергування на дорогах міжнародного та регіонального значення «Харків — Охтирка» (Р 46), «Чугуїв — Мілове» (Р 07) і «Київ — Харків — Довжанський» (М 03).

Наразі на озброєнні Харківського гарнізону ДСНС є 6 аварійно-рятувальних машин легкого типу (САРМ-Л) і 2 — середнього типу (САРМ-С).

Як повідомляв Харків Times, сьогодні в селі Піщанка рятувальники евакуювали з палаючого будинку його жителів.

Раніше в Валківському районі рятувальники визволили застряглого в ставку чоловіка.