У Харкові троє чоловіків виробляли контрафактний тютюн для куріння кальяну (фото)

Фото: khar.gp.gov.ua

У Харкові на території приватних будинків незаконно виробляли тютюн для куріння кальяну. Нелегальну продукцію через Інтернет збували по всій Україні.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі прокуратури області.

Організували незаконне виробництво троє осіб в січні 2019 року. Майже через два роки, 3 листопада 2020 року правоохоронці повідомили організатору незаконного виробництва про про підозру за фактом незаконного виготовлення тютюну для куріння кальяну, зберігання, транспортування та його подальшого незаконного збуту (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 КК). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.

Під час обшуків, проведених в Харкові та Павлограді вилучено 170 кг тютюну для куріння кальяну на суму близько 350 тис. грн, майже 700 пачок тютюнових виробів на суму близько 120 тис. грн без марок акцизного податку з відсутньою інформацією про виробника, дату виготовлення, умови зберігання і т.п. Також було виявлено обладнання для виготовлення тютюну та пакувальні матеріали.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Як повідомляв Харків Times, харківські правоохоронці виявили місця незаконного масового виробництва тютюну для куріння кальяну.