На 40-й день катастрофи АН-26 під Чугуєвом провели панахиду за загиблими (фото)

Фото: Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

3 листопада, на 40-ий день авіакатастрофи АН-26Ш, в результаті якої загинули 26 військових, на місці падіння літака поблизу міста Чугуєва вшанували пам’ять загиблих.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Вшанувати пам’ять загиблих льотчиків прийшли представники командування Повітряних Сил Збройних Сил України, представники командування та особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. До пам’ятного знаку, встановленого на місці падіння літака, вони поклали квіти. Священик провів молебень в пам’ять про загиблих.

25 вересня, коли під час навчального польоту впав і загорівся АН-26 Ш, назавжди стало чорною датою в історії університету, додали в ХНУВС.

Фото: Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Як повідомляв Харків Times, ввечері 25 вересня під Чугуєвом, на відстані близько 1 км від міста у напрямку Харкова біля автотраси впав і загорівся літак АН-26Ш. На борту знаходилося 27 військових, 25 з них загинули під час катастрофи, ще один курсант, що отримав 90% опіків, помер наступного дня у лікарні.

До остаточного офіційного встановлення всіх обставин та причин катастрофи літака АН-26Ш Міноборони усунуло начальника Харківського національного університету Повітряних сил Олександра Турінського від виконання службових обов’язків.

28 жовтня Урядова комісія з розслідування катастрофи Ан-26Ш офіційно оприлюднила результати роботи та назвала причини трагедії. Згідно з висновками роботи комісії катастрофа сталася внаслідок дії низки небезпечних факторів, серед яких – практика виконання на літаку АН-26 зльотів “конвеєром”, відмова системи ПРТ-24 лівого двигуна, порушення планової таблиці польотів та ін.