У Харкові в онлайн-форматі почав роботу найбільший кінофорум Східної України

У зв’язку з тим, що місто Харків знаходиться в “червоній” карантинній зоні 4-й Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs 26 жовтня розпочав роботу в онлайн-форматі.

Про це Харків Times повідомили організатори.

Для перегляду фільмів потрібно зареєструватися на офіційному сайті кінофестивалю. Всі покази фільмів безкоштовні.

У рамках конкурсної програми на 4-му Kharkiv MeetDocs будуть представлені:

«Зарваниця» / New Jerusalem, режисери Ярема Малащук та Роман Хімей, 2019, Україна;
«Поїзд” Київ-Війна “» / Train “Kyiv-War”, режисер Корній Грицюк, 2020 року, Україна;
«Вторгнення на Байконур» / Breaking into Baikonur, режисер Ангел Ангелов, 2020 року, Україна (світова прем’єра);
«Біс» / Demon, режисер Єгор Трояновський, 2020 року, Україна;
Not Alone, режисерка Сніжана Гусаревич, 2020 року, Україна (світова прем’єра);
War Note, режисер Роман Любий, 2020 року, Україна.

В рамках позаконкурсної програми можна буде подивитися фільм «Номери» Олега Сенцова і Ахтема Сеітаблаєва, картину Джона Аппела «Коли осяде пил» (Нідерланди), роботу Ваад аль-Катиб «Для Сами» (Великобританія, Сирія), «Гаражане», Наталії Ефімкіної (Німеччина) та ін.

Також у межах кінофестивалю пройде низка майстер-класів на платформі Zoom від Дар’ї Онищенко, Анни Жижі, Лади Сабової, Vialex Motion Lab.

Фільмом-закриттям 31 жовтня стане картина «Будинок» режисерок Тетяни Кононенко і Матильди Местер. Стрічка присвячена Держпрому – символу Харкова і шедевру конструктивізму.

У межах заходу можна ознайомитись і голосувати за вподобані картини Національного конкурсу Kharkiv MeetDocs, кінофестивалю незалежних фільмів «Бардак» або дитячого соціального відео Meet Kids, показ яких теж буде доступний на Міжнародному кінофестивалі Kharkiv MeetDocs.

У межах фестивалю також відбудуться офлайн-заходи:

– 30 жовтня з 12:00 до 14:00 відбудеться паблік-ток з акторкою фільму «Гніздо горлиці», володаркою «Золотої дзиґи» за кращу жіночу роль Риммою Зюбіною.

– 30 жовтня з 15:00 до 18:40 в Invite Hub у Харкові відбудеться показ короткометражного незалежного українського кіно «Бардак-офлайн» (для дозволеної в умовах «червоної» карантинної зони кількості глядачів – 20 осіб).

Детально ознайомитися з програмою заходів та переліком кінокартин можна на сайті.

Міжнародний кінофестиваль організований за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду.