У Харкові розслідують смерті медиків від COVID-19

Фото: slovoidilo.ua

Головне управління Держпраці в Харківській області проводить розслідування лабораторно підтверджених випадків інфікування медичних працівників на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ГУ Держпраці області.

Станом на 26 жовтня в управління надійшли повідомлення про 514 випадків захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19 серед медиків, 15 з них – смертельні.

Повідомляється, що відповідно до постанови Кабміну № 337 17.04.2019 по №337 “випадки лабораторного підтвердження інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на COVID-19 (надання медичної допомоги хворим на інфекційні хвороби, роботи з живими збудниками та в осередках інфекційних хвороб, дезінфекційні заходи тощо) розслідуються як випадки гострого професійного захворювання”.

Як повідомляв Харків Times, за даними МОЗ, в Харківській області станом на 9:00 26 жовтня выявили 33 250 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 478 з яких — за минулу добу.

За даними ХОДА, з початку пандемії станом на 8 жовтня в Харківській області підтвердили 611 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 серед медпрацівників. 13 хворих медиків померли.