Родичі загиблого екіпажу Ан-26Ш побоюються, що на їх близьких покладуть відповідальність за катастрофу (відео)

Фото: Андрій Марієнко

Родичі екіпажу літака Ан-26Ш, який 25 вересня зазнав катастрофи під Чугуєвом, побоюються, що на загиблих пілотів збираються покласти відповідальність за падіння літака й загибель 26 осіб.

Про це Харків Times стало відомо з повідомлення ТСН.

Як заявила журналістам мати загиблого капітана Ірина Кишеня, родичі чекали “перекладання провини за катастрофу на екіпаж”.

У тому випадку, якщо ця версія прозвучить 28 жовтня у доповіді урядової комісії на засіданні Кабміну, родичі мають намір звертатися до суду.

“Я дуже обурена, бо це ми і очікували, що всю провину покладуть на екіпаж. Чесно кажучи, дуже легко все списати на загиблих хлопців і дуже важко, щоб “верхи” хтось відповів за це. Ми будемо звертатися до Міністерства оборони й у письмовому вигляді, і дзвонити на гарячу лінію, і подавати до суду”, – сказала мати пілота.

Як повідомляв Харків Times, урядова комісія встановила причини катастрофи літака Ан-26Ш 25 вересня під Чугуєвом. Остаточна доповідь про висновки комісії буде зроблена 28 жовтня на засіданні Кабміну. Глава комісії віце-прем’єр-міністр, міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський серед інших причин вже назвав порушення як з боку керівників польоту, так і з боку екіпажу.