Пенсійний фонд подав до суду на “Електроважмаш”

Фото: kp.ua

Харківський окружний адміністративний суд почав розгляд позову Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області до Державного підприємства “Завод “Електроважмаш” про стягнення заборгованості в розмірі 1 мільйон 586 тисяч 39 гривень.

Про це Харків Times дізнався з постанови суду.

Повідомляється, що зазначена заборгованість сформувалася з червня 2020 по серпень 2020 роки за виплату і доставку пільгових пенсій.

Суддя Ольга Горшкова, розглянувши матеріали позовної заяви, призначила підготовче засідання на 11:00 26 жовтня.

Справа буде розглядатися суддею одноособово за правилами загального позовного провадження.

Як повідомляв Харків Times, Кабінет міністрів призначив виконуючим обов’язки директора державного підприємства підприємства «Завод «Електроважмаш» Віктора Бусько.

Бусько – депутат Запорізької міськради від фракції «Опозиційний блок».

У січні цього року вперше за 15 років на “Електроважмаші” затримали виплату зарплати. 22 січня на підприємстві за розпорядженням керівництва було зупинено цех ливарного виробництва через відсутність сировини.

Відкрито ряд кримінальних проваджень за фактами нанесення збитків підприємству. Так, 17 березня співробітники антикорупційних органів викрили учасників злочинної схеми, в результаті якої державному підприємству «Завод «Електроважмаш» (Харків) завдано збитків на суму 13,7 мільйона гривень.

22 червня робітники «Електроважмашу» вийшли на акцію. Вони вимагали погашення боргів із зарплати і висловлювали претензії керівництву щодо того, що на успішному ще рік тому підприємстві виникло так багато проблем.

У червні на «Електроважмаші» за борги відключили водовідведення.