У центрі Харкова пройшов Марш захисників України (фото)

Фото: Харків Times

У центрі Харкова по вулиці Сумській 14 жовтня пройшов Марш захисників України.

Про це повідомив кореспондент Харків Times.

Організаторами акції виступили Правий Сектор, ВПО Фрайкор та Спілка ветеранів АТО. Учасники маршу зібралися на площі Конституції близько 16:00, вишикувались у колону та рушили вулицею Сумською до пам’ятника тарасу Шевченку. Над колоною були національні та червоно-чорні прапори, а також прапори організацій та партій, представники яких брали участь в ході. Учасники колони також несли розтягнуте горизонтально велике червоно-чорне полотнище, а також полотнище, складене з прапорів бойових підрозділів, що боронили Україну на Донбасі.

Перед колоною йшов, як завжди, барабанщик, а також до нього приєднався музикант із шотландською волинкою.

Учасники ходи заспівали Гімн України, вони скандували патріотичні гасла, а також лозунг – “Путін – х…ло, Зеля – сс…ло”.

Біля пам’ятника Шевченка учасники акції провели мітинг, на якому виступили лідери місцевих національно-патріотичних організацій. Учасники акції вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув за Україну. Наприкінці акції група учасників запалила біля пам’ятника Шевченку файєри з червоними й чорними димами.

Після закінчення мітингу учасники акції розійшлися.

За приблизними оцінками, в акції взяли участь більше 500 осіб. Прес-служба поліції повідомляє про 300 учасників акції. За її даними, громадський порядок підтримували близько 100 поліцейських.

14 жовтня в Україні відзначають Покрова, День захисника України, день українського козацтва та день створення УПА.