У Харківській області кандидат в мери організував безкоштовне тестування на коронавірус

Фото: oporaua.org

Кандидат на посаду Дергачівського міського голови Костянтин Жидков організував проведення безкоштовних ІФА-тестів на коронавірус.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Громадянської мережі ОПОРА.

Оголошення про безкоштовне тестування розміщували в соцмережі Facebook. Зокрема, пост з інформацією про безкоштовні тести на коронавірус був опубліковані на сторінці директора КНП «Дергачівська центральна районна лікарня, кандидата в депутати Дергачівського міськради від партії «Слуга народу» Дмитра Дончака.

В оголошеннях вказувалося, що тести будуть робити в місті Дергачі, селі Цупівка, селищах Прудянка і Слатине.

“На розміщених в мережі фотографіях зображені люди, які здають кров для проведення ІФА тест на коронавірус в спеціально обладнаному мініавтобусі, на якому розміщені наклейки з написом «Слуга народу», виконані в кольорах партії”, – повідомили в ОПОРІ.

Активісти звернулися до поліції з проханням встановити, чи є в даній ситуації ознаки непрямого підкупу виборців. У поліції підтвердили, що звернення з приводу безкоштовних тестів на COVID-19 до них надійшло поштою.

Як повідомляв Харків Times, в Харківській області за фактами порушення виборчого законодавства відкрито сім кримінальних проваджень.