Обласна інфекційна лікарня переповнена – лікар

Фото: Vladimir Korsunov / Facebook

Обласна клінічна інфекційна лікарня переповнена хворими на коронавірусну хворобу, місць в реанімації не вистачає.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення завідувача кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Харківської медицинської академії післядипломної освіти Володимира Корсунова у Facebook.

“П’ятниця ранок, за добу 8 померлих, хворих на ШВЛ 26. В реанімації лише 12 ліжок…

Субота. Черга швидких з “синіми ” хворими. Відкрили третій поверх дитячої інфекційної лікарні для того, щоб забезпечити їх киснем. Ставимо п’ятнадцятий апарат ШВЛ поза межами реанімації…

Неділя. Хворих у лікарні понад 300. В реанімації як завжди 12. Поза межами реанімації 15 хворих на ШВЛ, одна з них заінтубована на панцирному ліжку прямо у палаті після годинной реанімації – жінці лише 39 років…Ще одна тромбоемболія легеневої артерії в реанімації, 63 роки, врятували, на трубі та ШВЛ, на ранок опритомніла”, – написав Корсунов.

Він повідомив, що кисневі системи лікарні перевантажені, бочки та магістралі вкриті льодом, хоча на вулиці ще тепло.

“За свій вік у медицині (з 1984 року) та роботу у реанімації з 1991 року такої біди я ще не бачив”, – наголосив лікар.

Як повідомляв Харків Times, за даними МОЗ, в Харківській області станом на 9:00 12 жовтня виявили 25 186 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 741 з яких – за минулу добу.

У зв’язку з різким зростанням захворюваності на коронавірус в Харкові готують ще одну лікарню для прийому пацієнтів з COVID-19 і збільшують число місць в ОКБ.

Чугуїв, Балаклійський та Барвінковський райони, які знаходилися у “жовтій зоні” карантину, з понеділка, 12 жовтня увійшли до “помаранчевої”.