У Харкові готують до опалювального сезону соціальну сферу – мерія

У міських медичних закладах та закладах соціальної сфери були виконані ремонтні роботи перед початком опалювального сезону 2020-2021 рр.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради з посиланням на інформацію директора Департаменту охорони здоров’я Юрія Сороколата.

За його словами, в ході підготовки до нового опалювального сезону в міських медустановах було відремонтовано близько 5 тис. п. м мереж теплопостачання, близько 4,5 тис. п. м електромереж, замінено 116 старих віконних блоків на нові, енергозберігаючі. Крім того, в лікарнях були відремонтовані вентиляційні системи і виконані інші роботи з ремонту приміщень, покрівель тощо. Станом на 15 вересня тепломережі в міських лікарнях підготовлені на 100%.

Також Сороколат повідомив, що в лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги, лікарнях №17 та 25 зараз ремонтують приймальні відділення, на що було виділено кошти з держбюджету. Крім того, за рішенням міської ради лікарню швидкої допомоги та лікарню №25 оснащують автономними джерелами електропостачання. “Виконується поставка обладнання, підготовлені приміщення, і я думаю, що в цьому році ми ці роботи завершимо”, – зазначив Юрій Сороколат.

Крім того, капітальний ремонт за рахунок коштів Національної служби здоров’я України був виконаний у приміщеннях міської поліклініки №9. Також ремонтні роботи виконані в інших поліклініках, амбулаторіях і стаціонарах лікарень.

Як зазначила в.о. директора Департаменту соціальної політики Ірина Левченко, до нового опалювального сезону підготовлені всі 12 міських установ соціальної сфери – 9 територіальних центрів з надання соціальних послуг, міський центр реабілітації “Промінь”, центр реінтеграції бездомних та соціальний готель. З метою підвищення енергоефективності у будівлях утеплили фасади, замінили вікна на сучасні склопакети, виконали ремонт систем водо- і теплопостачання, замінили, де необхідно, двері і електропроводку. У міському центрі реінтеграції бездомних встановили залізобетонні опори і провели зовнішнє електроосвітлення.