В Ізюмі ледве не згорів собор (відео)

Фото: city-izyum.pp.ua

В Ізюмі у неділю, 4 жовтня, ледве не згорів Свято-Вознесенський кафедральний Собор.

Про це Харків Times дізнався з листа митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлісея, який опублікувало видання “Обрії Ізюмщини”.

Близько 17 години внаслідок необережного поводження з вогнем загорілася суха трава по вул. Європейській. За лічені хвилини полум’я охопило значну територію і перекинулося на склад дров та споруди собору. Виникла реальна загроза загорання інших об’єктів.

Невідомо, яких збитків могла б завдати пожежа, якби не своєчасна допомога співробітника Ізюмського райвідділу ДСНС молодшого сержанта служби цивільного захисту Юрія Федоренка. У вільний від роботи час він саме їхав повз храму та побачив загоряння. Використовуючи підручні засоби, одразу взявся гасити вогнище, попередньо викликавши допомогу з місцевої служби порятунку. Вогонь вдалося приборкати, а майно Собору – врятувати.

“Ізюмська єпархія УПЦ щиро вдячна співробітникам райвідділу ГУ ДСНС України Юрію Федоренку, Сергію Шевченку та Олегу Туренку за мужність, відвагу і професіоналізм під час гасіння пожежі”, – написав митрополит.