Змінено маршрут і розклад Харківського міжнародного марафону

Запланований на 3-4 жовтня традиційний Харківський міжнародний марафон пройде за новими розкладом і маршрутом.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Як повідомили організатори марафону, 2, 3 та 4 жовтня видача стартових пакетів всім учасникам марафону проходитиме з 10:00 до 18:00 на лижній базі (вул. Сокольники, 6).

Учасники забігів на 4,2 км та 10 км стартують 3 жовтня з 9:00 до вечора у чітко розрахованих проміжках часу, на дистанціях 1,6 км ( “Family run”), 21 км та 42 км – 4 жовтня з 7:30 до вечора.

Нова траса для учасників всіх забігів проходить по Лісопарку та велодоріжці.

“На трасі змінюється тільки маршрут. Умови, чіпові доріжки, волонтери, охорона та медичний супровід залишаються незмінними. Траса буде повністю промаркована і сертифікована. Тому ми впевнені, що марафон відбудеться, і кожен учасник вийде на старт й отримає масу емоцій та задоволення”, – відзначили організатори.

На участь у марафоні цього року зареєструвалися вже більше трьох тисяч учасників з різних міст України та зарубіжних країн.

Більш докладно про оновлений маршруті та умови забігу можна дізнатися тут.

Як повідомляв Харків Times, Харківський міжнародний марафон, що традиційно проводиться у квітні, через епідемію коронавірусу відбудеться 4 жовтня. Спортсмени бігтимуть без масок. Планується збільшити дистанцію між учасниками марафону під час забігу.