Вночі в Харкові і Куп’янську згоріли два деревообробних підприємства (фото)

Фото: kh.dsns.gov.ua

95 рятувальників загасили дві пожежі, які виникли протягом минулої ночі з різницею в одну годину на деревообробних підприємствах у Харкові та Куп’янську.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби ДСНС області.

Першим загорілося підприємство в області. Про пожежу у приватному деревообробному цеху, розташованому на вулиці Сватівській, 183 м. Куп’янська на номер служби порятунку “101” повідомили о 21:56.

Коли на місце події приїхали рятувальники, будівлю деревообробного цеху повністю охопило полум’я на площі 600 кв.м. Горіло обладнання, готові вироби і деревина. Також вогонь перекинувся на поруч розташовану господарську споруду, яка горіла на площі 300 кв.м.

Приблизно через годину рятувальники зуміли локалізувати пожежу і о 7:15 наступного дня остаточно загасили. У ліквідації пожежі на деревообробному підприємстві брали участь співробітники ГСЧС, відомчої пожежної охорони Укрзалізниці та лісового господарства. Крім того, на допомогу пожежним прибула пристосована для пожежогасіння техніка місцевого сільськогосподарського підприємства. Всього було задіяно близько 30 чоловік і сім одиниць техніки.

28 вересня о 23:03 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в будівлі приватного деревообробного підприємства в Харкові на вулиці Аравійській. Заявники повідомили про велику заграву і площу, охоплену вогнем.

На місці події рятувальники встановили, що деревообробний цех горів по всій площі в 1000 кв.м. Відкрите полум’я перекинулося на вантажівку “КамАЗ”, в якій почали горіти задні колеса і кузов. Але пожежні оперативно відбили полум’я від вантажівки, не дозволивши вогню повністю знищити автомобіль.

О 00:20 відбулася локалізація вогню. Станом на 9:00 29 вересня триває ліквідація пожежі в цеху. На місці події працюють 65 рятувальників на 13 пожежних автомобілях.

За інформацією рятувальників, під час пожеж в Куп’янську і Харкові загиблих і постраждалих не було. Причина виникнення пожеж встановлюється.

Як повідомляв Харків Times, вночі 28 вересня в виробничому приміщенні на території деревообробного підприємства в смт. Золочів Харківської області виникла пожежа, в результаті якої приміщення майже повністю знищено.