У Харкові попрощалися із загиблим в авіакатастрофі під Чугуєвом курсантом Віталієм Вільховим

29 вересня на Меморіалі Слави в Харкові провели церемонію прощання з 20-річним курсантом Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Віталієм Вільховим, який помер від важких травм, отриманих в авіакатастрофі військового літака АН-26Ш.

У церемонії взяли участь родичі загиблого, курсанти та викладачі ХНУПС, жителі міста Харкова. Начальник університету Повітряних сил ім. Кожедуба Олександр Туринський передав матері Віталія грамоту пошани і скорботи від Головнокомандувача Збройних Сил України Руслана Хомчака.

Поховають Віталія Вільхового на його батьківщині, в Сокальському районі Львівської області.

Читайте також:

Як повідомляв Харків Times, ввечері 25 вересня під Чугуєвом, на відстані близько 1 км від міста у напрямку Харкова біля автотраси впав і загорівся літак.

На борту знаходилося 27 військових, 25 з них загинули під час катастрофи. Курсант Віталій Вільховий, що отримав 90% опіків тіла, помер наступного дня у лікарні.

Единий, хто вижив після падіння військового літака АН-26, курсант ХНУПС Володимир Золочевський, після падіння намагався врятувати свого товариша.

Голова держкомісії з розслідування авіакатастрофи під Чугуєвом Уруський озвучив попередні висновки комісії.

26 загиблих в результаті авіакатастрофи під Чугуєвом – родом з 11 областей України. З 25 загиблими попрощаються після проведення ДНК-експертизи, яка займе приблизно 2-3 тижні.