Суд зняв з Мусєєва підозру у держзраді

Фото: city.kharkov.ua

У Харкові остаточно зняли з колишнього керівника адміністрації Холодногірського району міста, депутата міськради Максима Мусєєва оголошену два роки тому підозру у державній зраді.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Максима Мусєєва у Facebook.

Згідно з повідомленням відповідне рішення прийняла 28 вересня колегія суддів Харківського апеляційного суду.

“За 2 роки слідство і судові органи не знайшли підтвердження інформації викладеної в анонімку, яка і послужила приводом для відкриття кримінального провадження. Рішення вступило в силу і оскарженню не підлягає”, – йдеться в повідомленні.

Таким чином Апеляційний суд погодився з рішенням Київського райсуду м. Харкова, який безпосередньо зняв з Мусєєва підозру у зраді. Прокуратура намагалася оскаржити рішення Київського райсуду, але програла.

У прес-службі Апеляційного суду підтвердили інформацію про реабілітацію Мусєєва. Також додали, що остаточне рішення винесла колегія суддів у складі головуючого Савенка Миколи, Кружиліної Олени та Шабельнікова Сергія.

“Колегія суддів за апеляційною скаргою прокурора не знайшла підстав для скасування ухвали слідчого судді районного суду про скасування вручення підозри. Апеляція прокуратури залишена без задоволення”, – йдеться в повідомленні суду.

Як повідомляв Харків Times, в ході досудового розслідування справи про державну зраду стосовно колишнього глави Холодногірського району міста Максима Мусєєва встановлений канал передачі секретної інформації до Російської Федерації. Експерти вже підтвердили, що дані, які передавалися каналом зв’язку, “містять державну таємницю і її витік може зашкодити інтересам України у сфері державної безпеки”. Слідству відомо про виїзд підозрюваного в Російську Федерацію. Мусєєв оголошений в державний розшук, підготовлений пакет необхідних документів для оголошення його в міжнародний розшук.

Мер Харкова Геннадій Кернес 26 грудня, на зустрічі з журналістами повідомив, що колишній глава Холодногірської райадміністрації міста Максим Мусєєв звільнений з займаної посади “за статтею”, оскільки “занадто довго відсутній на робочому місці”.