Уламки АН-26 перевезені на територію військової частини у Чугуєві – Уруський

Фото: Харків Times

Уламки літака Ан-26Ш, який впав на землю та загорівся ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуєв, зібрані та перевезені на територію військової частини А4104.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення на сторінці голови державної комісії з розслідування трагедії, пов’язаної з падінням АН-26 під Чугуєвом, віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського у Facebook.

“Уламки літака Ан-26Ш зібрані та перевезені на територію військової частини А4104 в м. Чугуєві Харківської області, де вони перебувають під цілодобовою охороною Державного бюро розслідувань (ДБР). Надалі фахівцями буде проведене максимальне збирання літака в початковий стан”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією Уруського, станом на ранок 28 вересня до Харкова прибули 17 родин загиблих курсантів. Сьогодні, 28 вересня, у родичів загиблих буде розпочато забір зразків для аналізу ДНК з метою надалі провести ідентифікацію тіл.

Також голова комісії повідомив, що 27 вересня авіаційними експертами під контролем ДБР розпочато процес дешифрування бортових самописців. За його словами, «чорні скриньки» вціліли, їхній стан задовільний. Орієнтовний термін дешифрування складає 3-5 днів.

Як повідомляв Харків Times, ввечері 25 вересня під Чугуєвом, на відстані близько 1 км від міста у напрямку Харкова біля автотраси впав і загорівся літак.

На борту знаходилося 27 військових, 25 з них загинули під час катастрофи. Один курсант, що отримав 90% опіків тіла, помер наступного дня у лікарні.

Единий, хто вижив після падіння військового літака АН-26, курсант ХНУПС Володимир Золочевський, після падіння намагався врятувати свого товариша.

У ХНУПС оприлюднили список загиблих в авіакатастрофі під Чугуєвом.

Голова держкомісії з розслідування авіакатастрофи під Чугуєвом Уруський озвучив попередні висновки комісії.