У Харкові вимагають посилити покарання для “чорної ріелторки”

Фото: 015.by

Співробітники Харківської місцевої прокуратури №2 оскаржили занадто м’який, на їхню думку, вирок для топ-менеджера однієї з фірм з купівлі-продажу нерухомості, що привласнила майже 400 тисяч гривень клієнтів.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі прокуратури області.

В ході досудового розслідування встановлено, що обвинувачена, зареєстрована як фізична особа-підприємець і тривалий час обіймаючи керівну посаду в фірмі, що надає послуги з купівлі-продажу нерухомості, обманювала клієнтів.

“Зазначена особа запевняла потерпілих, що вона нібито уповноважена банківськими установами на реалізацію іпотечної нерухомості. Однак після того, як потерпілі передали їй кошти, права власності на квартири вони так і не отримали.”, – розповіли в прокуратурі.

В результаті шахрайських дій зловмисниця привласнила майже 400 тисяч гривень.

Жовтневий районний суд. Харкова визнав її винною за чч. 1, 2, 3 ст. 190 (шахрайство) та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Однак в прокуратурі вирішили вирок невиправдано м’яким і подали апеляційну скаргу на вказане рішення суду.

Як повідомляв Харків Times, суд відправив під варту 28-річну харків’янку, яку підозрюють в тому, що вона під виглядом ріелтора грабувала клієнтів.