В Ізюмі суд відправив до в’язниці обвинуваченого в систематичному домашньому насильстві

Фото: ТСН
Фото: ТСН

18 вересня Ізюмський міський суд Харківської області виніс вирок чоловікові, обвинуваченому в скоєнні систематичного домашнього насильства відносно своєї бабусі.

Про це Харків Times повідомили в прес службі суду.

Під час судового розгляду було встановлено, що чоловік раніше притягувався до адміністративної відповідальності за подібні правопорушення. Однак висновків не зробив і ставлення до літньої родички не змінив.

Згідно з матеріалами справи, протягом квітня – липня 2020 року обвинувачений, перебуваючи за місцем свого проживання, “діючи умисно та цілеспрямовано, усвідомлюючи характер і наслідки своїх протиправних дій, бажаючи їх настання, здійснював психологічне і фізичне насильство відносно своєї бабусі”, Чоловік нецензурно висловлювався на адресу літньої жінки і кілька разів ударив в праву бокову частину грудної клітини, тим самим заподіявши потерпілій фізичні страждання.

Під час засідання обвинувачений визнав свою провину, але зазначив, що і надалі буде продовжувати ображати свою бабусю.

Вивчивши всі обставини справи, суд визнав чоловіка винним у скоєнні домашнього насильства (ст. 126-1 КК) і засудив до одного року позбавлення волі. Після винесення вироку обвинуваченого взяли під варту в залі суду.

Як повідомляв Харків Times, жителя Ізюма відправили за ґрати за домашнє насильство над матір’ю.