“Йому набагато краще”: родичі Кернеса – про стан мера

Фото: Геннадий Кернес/Facebook

Стан Харківського міського голови Геннадія Кернеса, який з 17 вересня проходить лікування клініці “Шаріте” в Берліні, “значно покращився”.

Про це Харків Times дізнався з повідомлень родичів Кернеса в Instagram.

“Стан набагато краще, лікарі вирішують, коли зможуть відпустити до Харкова. Зв’язок в палаті, як і раніше, заборонено. На вибори йде він, і це не обговорюється”, – написав пасинок Кернеса Родіон Гайсинський.

За словами Гайсинського, він відвідував Кернеса вранці 22 сентябя.

Цивільна дружина Кернеса Оксана Гайсинська за результатами візиту до мера в клініку “Шаріте” лаконічно повідомила: “Все добре”.

На 23 вересня в Харкові запланована конференція партії “Блок Кернеса – Успішний Харків”, на якій повинні висунути кандидата в мери Харкова, а також кандидатів до місцевих рад.

Як повідомляв Харків Times, 14 вересня деякі українські ЗМІ повідомили,  мер Харкова Геннадій Кернес госпіталізований до 17-ої міської лікарні Харкова з діагнозом COVID-19 і захворювання «протікає у вкрай складній формі».

15 вересня Директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко офіційно підтвердив, що мер Харкова Геннадій Кернес перебуває у 17-ій міській клінічній лікарні з діагнозом COVID-19 і двостороннім запаленням легенів. За його словами, мер в свідомості і не підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс повідомив, що Кернеса привезли на лікування в німецьку клініку “Шаріте” в Берліні.

У мерії підтвердили, що в ніч з 16 на 17 вересня Кернес був доставлений медичним літаком до Німеччини у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. Кернес проходить додаткове повне обстеження в лікарні, після цього лікарі визначать, як лікувати його в подальшому.

За інформацією Павла Фукса, в “Шаріте” Геннадія Кернеса помістили в палату інтенсивної терапії, де він проходить курс лікування від COVID-19.